Rozlúčka s našimi predškolákmi

Pridané 13.6.2024 09:17:20 Počet zobrazení 235

Mami, ocko, pamätáte? Keď ste s nami prvý raz pred dverami stáli? Ako ste sa na nás milo pozerali. Dali ste nám pusu i stisli dlaň, povedali: Zlatíčko, ja rád ťa mám.

Rozlúčka s našimi predškolákmi

Dovidenia škôlka milá, veľa si nás naučila....

V utorok 18.6. naši šikovní predškoláci posledný krát vystúpili v materskej škole pred pani riaditeľkou, svojimi rodičmi, súrodencami a pani učitelkami. Spoločne si zaspievali, zatancovali, zarecitovali básničky, lebo nastal čas lúčenia s materskou školou. Po prázdninách ich čaká škola!

Okrem krásnych spomienok na čas strávený v materskej škole si naši predškoláci odniesli na pamiatku darčekovú tašku, v ktorej si našli kľúčenky, farbičky, perá, pravítka a iné drobnosti, ktoré od septembra využijú vo "veľkej škole ".

Pani riaditeľka a všetky pani učiteľky želajú našim múdrym hlavičkám, aby v septembri s radosťou nastúpili do školy, boli pozorní a šikovní a robili všetkým navôkol radosť.

A tešíme sa, keď nás prídete pozrieť a pochváliť sa svojou školskou prácou.

D O V I D E N I A  !!!

Nový komentár