Oznamy, aktuality

Máj zelený 26

Máj zelený

Vstávaj dievča hore sadíme ti máje, ak hore nevstaneš mája nedostaneš!

Na návšteve knižnice 21

Na návšteve knižnice

Knižnica je čarovné miesto - ukrýva veľa príbehov, rozprávok i nádherných obrázkov.

Deň Zeme / 2024 22

Deň Zeme / 2024

Zem je naša planéta v modrých šatách odetá....

22.3. - Deň vody 68

22.3. - Deň vody

Kvapka kvapká, len sa leje, kvapôčka sa na nás smeje. Pošteklí nás na líčka naša vzácna vodička. Aj keď padá z neba, chrániť nám ju treba.

Tvorenie na veľkonočných dielničkách 94

Tvorenie na veľkonočných dielničkách

Oblej ma, šuhajko, veď je voda na to, ja ti dám vajíčko veľkonočné za to !

Na návšteve v škole 111

Na návšteve v škole

Zhora a či oddola prišiel rozkaz do dvora, či sa páči, či sa nie, že sa začne učenie.